| diaNNa_7764 a întrebat:

In curand este serbarea scoli, si nu stiu ce sa prezint impreuna cu clasa. Nu vreau ceva comun gen : dansuri. si nici prea costisitoare gen Piese de teatru. Cele mai bune si mai multe idei funda, restul vothee hee

Răspuns Câştigător
| adrianarp a răspuns:

Pai, as avea o idee: fetele sa cante si sa danseze ( nu dansuri populare sau ceva de genu) iar baietii sa face ceva spectaculos sh sa mai danseze sh ei cu voi... dupa ce terminati, sa spuneti toti o poezie. sper ca te-am ajutat...