| Elenushh_4214 a întrebat:

In curand ma duc la liceu si imi doresc sa fac o schimbare radicala de look. Ma voi vopsi blonda (am ochii verzi si multe lume mi-a zis ca mi-ar sta bine) si imi las parul lung. De asemenea vreau sa imi schimb total lookul, adica cum ma imbrac. Vreau sa fiu in pas cu moda si imi doresc sa devin populara pentru ca in gimnaziu n-am prea avut parte de asta.

Ce parere aveti? Stiti cateva sfaturi pentru cum sa devin usor populara? Nu o sa cunosc mai pe nimeni si asta e problema + credeti ca tipele care poarta tocuri la scoala sunt pitzipoance sau ca sunt cool?

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Nu sunt pitipoance.dar nici cool nu sunt.tocurile se poarta la un party ceva ca sa iesi in evidenta si sa fii elegant. deci tocurile nu prea au treaba cu liceu la scoala de zi cu zi happy ...cool se pare ca esti cu converse sau mai nou cu bocanci de dama care am vazut ca se poarta foarte mult (iarna) de ugg'uri s-a cam plictisit lumea si fetele par cam neingrijite cand se invechesc si se duc in toate directiile de ai impresia ca merg stramb laughing). faimoasele tricouri cu mesaje mari sau cu desene mari happy blugii mereu vor fii cool si in pas cu moda intotdeauna. deci la aia sa nu renunti.pun pariu ca vei fii frumoasa mai ales dupa ochi si par happy:*

| JustinFanEu a răspuns:

Http://outtamyheart.blogspot.com/ blogg cu sfaturi! sper sa te ajute. :)