| chocolate3755 a întrebat:

In curind va fi ziua de nastere a unei prietene foarte apropiate.Va implini 12 ani.Habar nu am ce sa ii ofer.Ma puteti ajuta?
fUnDiTa pentru CeA mai Buna IdEiE

2 răspunsuri:
| simooo a răspuns:

Ai poti lua ceva de imbracat;)

cadoul nr. 1 : Un tricou, o felicitare facuta de tine si o pereche de cercei;)
cadoul nr. 2 : o rochita de vara si o pereche de cercei sau un lant, ( chiar si o bratara)
cadoul nr. 3 : un costum de baie si un accesoriu de plaja;)

sau pentru mai multe informatii, si mai multe ideei, te poti uita aici : http://www.fungift.ro/......d-0-c.html (sunt super dragute lucrurile de acolo);) Baftaa! fundita? :):)

| Amelia_5771 a răspuns:

Sunt mai multe idei :
- o felicitare
- suport pentru telefon
- un ceas de mână
- instrumente de scris
- o carte
- o cană frumoasă din ceramică
- bentiţă pentru păr
- o pălărie
- geantă de vară
- un ursuleţ de pluş
- un set de accesorii pentru baie
- un atlas
- o ramă cu o poză cu ea.
Cu siguranţă va aprecia cadoul, doar gestul contează. Mult succes!