| ioana_2416 a întrebat:

In decembrie ne.am jucat putin. In ianuarie mi. a venit dar am avut niste stari ciudate.in februarie mi. a intarziat, am fcaut un test de sarcina care a iesit negativ. a fost facut searahappy. Pot fi insarcinata?

4 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Nuu

| anat a răspuns:

Buna.Te sfatui sa pleci la ginecolog, el la sigur iti va spune ce se intimpla.

| ioana_2416 explică:

Totusi burta mea e mai mare si menstruatia nu a aparutstraight face

| ioana_2416 explică:

Menstruatia mi-a venit pe 4 martie.mai sunt sanse sa fiu insarcinata? avand in vedere ca am facut si acel test de sarcina care a iesit negativ luna trecuta? si totusi nu am avut un act sexual?