| JustMe6378962 a întrebat:

In episodul de lunea asta(trecuta), cine era fata cu care s-a intalnit Anca in camera aia alba? fetita aia mai mica decat ea, care i-a spus ca este intre cele 2 lumi, sau ceva de genul asta.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| puisor98 a răspuns:

Pai ai pierdut cam mult, deci, ioana facea parte dintr-o familie saraca, si Andrei facea parte din una cu o situate ft buna, adica ioana era fata lui Gica si avea o surioara pe nume gio (fetita de care zici u), si Andrei fiul doamnei mara, dupa cv tmp ei au aflat ca au fost schimbati la nastere, astfel k ioana e fata doamnei mara si Andrei baiatul lui gicawinking (complicat) Gio a murit cu cv timp in urma fiind impuscata de domnul Anghel tatal Ioaneiwinking Anca e sora Ioanei straight face sper ca ai inteles cat de cat straight face e o poveste superba dar complicata :*

| JustMe6378962 explică (pentru puisor98):

Mersi mult ca mai scos din ceata! :*

| puisor98 a răspuns (pentru JustMe6378962):

Cu placere :*

5 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Gio--Georgiana sora lui Andrei

| DedeeAndreea a răspuns:

Era Gio(Georgiana).

| JustMe6378962 explică (pentru DedeeAndreea):

Adica? Explica-mi te rog si mie, ca am inceput sa ma uit abia din sezonul 3.