| EllyFMS a întrebat:

In liceul PETRU MAIOR din Bucuresti se invata de dimineata sau dupa-amiaza?
.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum te repartizeaza confused

5 răspunsuri:
| InSaNe_6155 a răspuns:

am trecut acum a 11 in ptm happy nu mai e sam deci totivom invata de dimineata big grin mai ales cei de a 9winking vunda data gresit laughing) inainte a 10 era dupa amiaza acum toate vor fi de dim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 9a, a11a, a 12a si a 13a de dim, iar a 10 dupa-amiazatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ai intrat in liceul petru maior? din cate stiu eu in a 9'a se invata de dimineata! si eu sunt tot acolotongue poti sa'mi lasi un id?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e inpetru maior da-ti mi add pe bogdanyloveyou