| Darklightt a întrebat:

In majoritatea claselor se ofera cadouri de mos Craciun(faza cu alegi un biletel si ii faci cadou pers. respective). Mie imi face cadou un baiat, despre care mi-o zis vara-sa azi ca ii place de mine si acum imi este cam greu sa mai vb cu el mai ales ca, cu cateva min. inainte sa imi zica am strigat in gura mare ca imi place de alt baiat si diriga(o baba nebuna si suuuuper proasta) zicea inca de anul trecut ca se tine dupa mine si atunci cand el i-a zis a ma are pe mine o zis:"Eeeeee"si acum parca nici nu pot sa stau in apropierea lui ca zice ceva.si faza cand zicea diriga ca se tine dupa mine am aflat-o de la altcineva de la alta clasa.Deci acum toata scoala crede ca este ceva intre noi si stiu sigur, mai ales ca el are o situatie materiala foooooarte buna, ca o sa-mi faca un cadou care o sa lase gura casca pe toata lumea, plus ca anul trecut de Valentine's day mi-a dat un trandafir(iar asta era in perioada in care tampitele de mine din cls au zis ca mi-ar placea de el). Si nu imi place asta ca dupa diriga zice mamei la sedinta ca ma tin dupa baieti(chiar daca in mare parte e adevarat, eu nu ma tin dupa aia de la mine din clasa, mai ales ca sunt doar 2 care is mai draguti, si care la randul lor au ramas repetenti cel putin 1 data si printre care se afla si cel in cauza) Faza si mai naspa este ca alt baiat de la mine din clasa o zis acum cateva zile in gura mare ca ma iubeste si mai am vreo doi disperati de sex si nu stiu cum sa scap de ei.VA ROG spuneti-mi ce pot sa le fac ca sa ma lase in pace odata!

1 răspuns:
| crinutzu28 a răspuns:

Spune-le in fata. nu mai ocoli adevarul. dar incearca putin indirect sau foarte direct ca daca ii ei pe ocolite nu vei face nimicwinkingsucces la a scapa de ei. dai funda?