| lalalalala2000 a întrebat:

In martie, fostul meu iubit, se frecase de mine. si nu intrase decat cu degetul. Ciclul mi-a venit. In februarie venise pe 28, iar in martie pe 28, picurase, iar a doua zi dimineata venise. Am facut 6 teste si mi-au dat toate negative. Dar uneori mi se pare ca ma dor sfarcurile. Am vorbit cu o verisoara de a mea, care a nascut. si a spus ca daca eram insarcinata trebuia sa nu imi vina ciclul. Ultimul test l-am facut aseara si tot negativ a dat. Ar trebui sa imi mai fac griji?

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

6 teste negative. stai calm. e ok
dar poti sa ma lamuresti si pe mine, cum adica "in martie, fostul meu iubit " pai suntem pe 7 aprilie. 6 teste negative ptru iubitul din martie?!?
pai si ce faci in aprilie iti faci rost de alt iubit si in mai iar cumperi 6 teste. daca intelegi ce intreb.

| lalalalala2000 explică (pentru Ara997):

Nu. a fost primul meu iubit, dar dupa toate alea. ne-am despartit.