| andrei1121 a întrebat:

In power point 2003 cum pun muzica sa ruleze pe toate diapozitivele fundaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Detecandy a răspuns:

Inserare->filme si sunete->sunet din fisierul->alegi sunetul dorit->primesti intrebarea: 'cum vrei sa porneasca sunetul in expunerea de diapozitive?' si ca varianta de raspuns ai: 'in mod automat' si 'dupa click', alegi ce optiune doresti->apesi pe sunet-> click dreapta-> alegi animatie particularizata->click dreapta pe numele melodiei aparute in dreapta->optiuni efect