| andrei1121 a întrebat:

Salut ofer funda pentru cine imi spune cum sa pun muzica pe power point 2003 care sa ruleze pe toate diapozitivele

1 răspuns:
| AiDuTzA a răspuns:

Dai pe insert si iti apare o iconita pe care jos scrie "sound" dai acolo si incarci o mel din calc si iti apare "How do you want the sound to start in the slide show? Automatically sau When Clicked" si dai pe Automatically. dupa aceea dai pe "play sound" si setezi : play across slides si gatabig grin