| McHustler a întrebat:

In primul rand as dori sa ma scuz pentru ca am postat gresit dar de la ultima experienta cand am postat unde trebuie si intr-o saptamana nu am primit nici un raspuns am decis sa postez la o categorie mai "populata". Intrebarea mea este urmatoarea: Stie cineva cum pot afla parola de la un reciever wirelles? De la recieverul meu wirelles de acasa, am o parola, vreau sa o aflu.(Mentionez ca receieverul e Romtelecom Clicknet.) Multumesc anticipat. Fundaaa pentru cel care ma ajuta:! big grin

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Apelezi 1930 si interior 341. E tehnicul acolo, vei afla ce-ti doresti!

| VaLyCa a răspuns (pentru T4ny4):

Suna la cei de la care ai netul.

| McHustler explică (pentru VaLyCa):

In afara de asta...Mai e vreo solutie?

| VaLyCa a răspuns (pentru McHustler):

Nu...nu cred ca mai stiu happy