| anne_6845 a întrebat:

In seara asta a venit fostul meu prieten la mine.are prietena de vreo 3 luni.km asa. el imi zice ca o iubeste k nu stiu ce. dar la tel cand vb cu ea ii zice ca o bate tot chestii de genu'. mie nu mi-a zis niciodata asa ceva.si am stat 6 luni cu el. m-a si sarutat in seara asta.normal k mi-a placut. a fost o seara d nota 10.revenind...el oare mai tine la mine daca ne intlnim foarte des la tel vb f mult...si tot timpul vine in cartier la mine.ne'am despartit k eu nu am stiut sa il apreciez...si acum ink tin la el...chiar in seara asta mi-a zis"vezi? consecintele"straight face am ramas masca. c ziceti?sadmai sunt sanse d impacare? dar cum sa facc?crying

Răspuns Câştigător
| cooola a răspuns:

Sunt sanse sa va impacati, daca merita fa tot posibilul sa fiti oficial impreuna.happy. Vb cu el cand va vedeti, si zii ca vrei sa va impacati, ca vrei ceva serios, ca tii la el, si el are doar sa se desparta de tipa aia.

4 răspunsuri:
| kitty_8919 a răspuns:

Da sanse mai ai dar din moment ce el are prietena de ce iti place sa te bagi peste ea.Gandeste-te cum te-ai simti daca ai avea un priete si sa se bage alta pe el sa ramai far el.nu tiar fit tot una.Asa ca ar trebui sa te gandesti putin si la prietena lui ca o sa sufere.

| deleuandrei a răspuns:

Sigur ca sunt sanse... tu doar zii ca mai tii la el ca il mai iubesti si el la sigur se va intoarce la tine si cred ca totul va fi ok pina la urma. succes

| kenzo a răspuns:

Nu trebuia sa te saruti cu el, atat timp cat el are pe cineva!

| anne_6845 explică:

Dar ea s-a bagat inainte intre noi... d; aia m-am si intalnit cu el sa vada k nu is asa cum crede ea de inocenta...toatA lumea crede ca sunt o fire linistita,... din contra sun chiar invers
happy