| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta merg la banchetul unei prietene. si problema e ca nu prea stiu ce sa fac.
Am vorbit cu 2-3 tovarasi, mergem acolo si ne facem de cap, bem si bem.
Problema e ca nu stiu ce se face la un bachet.ca n-am mai fost.Si daca o sa fiu nevoit sa dansez, ma fac de rahat, ca nu ma pricep deloc la dansat sad
Vreo sugestie, sau sfat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu dansalaughing) sau ia niste lectii de la tatal, mama ta cineva care se pricepetongue

| ktalyn178 a răspuns:

Toate bune si frumoase. la inceput m-am distrat, am intrecut si masura cu bautura dar m`am simtit biine.
Mai pe la sfarsit cand ma trezeam din betie am lasat-o mai moale cu zbenguialahee hee
multumesc de sfaturi :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! happy
Un sfat: dacă este banchet v-aş sfătui să nu depăşiţi limita de a bea alcool...
Nu trebuie neeapărat să dansezi, din câte ştiu eu băiatul invită la dans o fată, nu invers; aşa că esti băiat, nu te v-a invita nimenihee hee Şi până la urama urmei, nici nu-ţi trebuie lecţii de dans ca să stii să dansezi, doar să fi TU însuţi şi atat! Totul v-a decurge de la sine, sigur vă veţi distra şi altfel nu numai prin dans. thinking Noi la banchet am jucat cărţi pe porunci day dreaming a fost fain, bineânţeles am şi dansat...
O zi faină în continuare şi te aşteptăm cu veşti bune. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai pentru ce, plăcerea a fost de partea noastră. happy
O seară de vis!