| PedoFrog a întrebat:

In seara asta mi s`a intamplat ceva ciudat! Plac un baiat,iar el are prietena. In timpul concertului lui Connect-R a aparut langa mine cu o gasca de prieteni si prietena lui. Prietenii lui vorbeau cu fetele din gasca mea, iar el se tot uita la mine. Eu eram like :"huuuh?"
Nu stiu ce sa mai cred. WTF, nu imi vine sa cred ca am scris asta pe TPU :-)

Răspuns Câştigător
| WithoutFeelings a răspuns:

Poate ca te simpatizeaza...acum mi-e greu sa-mi dau seama, avand in vedere fapul ca are prietena..am impresia ca ceva tot simte pentru tine..adica pe bune acum, ce baiat in loc sa stea cu prietena lui si sa se"giugiuleasca" se uita insistent la fata de langa...e hilar..deci in concluzie, cel mai probabil te place.acum,nu pot sa-ti spus de ce naiba e cu tipa aia daca te place pe tine.e o situatie dificila.eu in locul tau asa astepta sa ia sfarsit aceasta relatie si apoi sa vorbesc cu el.