| PiKaaChUu a întrebat:

In semestrul 2 vreau sa ma transfer in liceul Cantemir din Bucuresti.[sunt a9a la stiinte socialehappy ]Din cate am auzit si am citit de pe net, e foarte fain liceul. Dar ii intreb pe elevii liceului: Cum e?big grin Cum sunt profesorii? Si cum e clasa de stiinte sociale?
PiKaChUu=]

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

E cam tarziu dar cine stie... daca vrei sa iti zic cum e pa langa liceu Pm happy. Cu cine faci sportul?

| MrThalium a răspuns:

Taree! ne vedem acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigani, cocalarisme nu prea o sa gasesti, in schimb.se invata, colectivul este ok si clasa de stiinte. din cate am auzit, na, sunt si uscaturi si oameni ok.

| Deeaics a răspuns:

E super tare cantemiruulove struck

| Deeaics a răspuns:

E super cantemiruulove struck