| Albertt35 a întrebat:

Pentru cei din Galati vreau sa va intreb daca ma transfer de la o clasa de stiinte sociale la o clasa de stiinte sociale intesiv engleza la liceul Lmk, ce examene de diferentere se dau?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dai examen la exgleza "avansat" pentru a ti se vedea nivelul de engleza.

| Albertt35 explică (pentru Violleta2022):

Examenul ala se numeste bilingv ( si l am dat ) la ce examene mai trebuie sa dau in afara de bilingv?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Albertt35):

Nu cerzi ca intrebarea asta trebuie pusa la liceul unde urmeaza sa te transferi?
Pana acum terbuia sa stii a ce materii trebuie sa dai diferentele, ca sa vezi datele cand dai diferentele, daca vrei transferul sa fie aprobat. Suna la liceu si afla!

| Albertt35 explică (pentru Violleta2022):

Le stiu dar nu sunt sigur daca mai sunt in afara de istorie geografie engleza si romana

| Albertt35 explică (pentru Albertt35):

Si engleza

| Violleta2022 a răspuns (pentru Albertt35):

Evident ca nu ai intrebat la liceu, odata ce nu esti sigur si asta inseamna ca nu le stii!

| Violleta2022 a răspuns:

Pana acum trebuia sa fii contactat liceul ca sa aflii datele exameneleor de diferenta, ca sa le poti sustine.
Este cam tarziu... dar ma rog, poate nu vrei sa te transferi si tragi de timp.