| TedMosby a întrebat:

In ultima vreme am devenit un fel de aerian si nu mai imi amintesc lucruri elementare, nu mai stiu chestii...de baza. Faza e ca nu am fost asa...eram un baiat destul de cerebral daca pot spune.Si acum nu mai stiu sa fac niciun lucru pe care, pana mai demult il faceam cu usurinta. Oare de ce mi se intampla asta?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ia spune, nu cumva esti indragostit? Asta ar fi o explicatie.Sau poate esti prea distrat.

| 9gag a răspuns:

Eu am patit exact la fel. Inchid usa la casa si pana ajung la parter nu imi mai aduc aminte daca am inchis-o sau nulaughing... oricum eu pun toate aceste lucruri pe seama stresului...nu stiu in cazul tau, poate esti stresat cu scoala sau cu alte chestii si e foarte posibil sa uiti lucruri elementare ca si mine. Din cate am inteles se formeaza un fel de uitare datorita monotoniei, asa cum e la mine, eu inchid usa zilnic deci mi-a intrat in reflex si de fiecare data inchid usa dar nu imi aduc aminte ca am facut-o.Succes

| Laszlo_5610 a răspuns:

Poate ca esti infragostitwinking.[altfel nu imi expliclaughing]

Se mai intampla uneori, dar o sa vezi ca o sa iti revii. Si mie mi s-a intamplat odata ca imi era frica de caini, dar nu aveam de ce mai ales ca ador animalele, iar acum nu ii mai e frica de nici un caine vagabond.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Poate treci printr-o perioada mai grea care te-a afectat psihic fara sa-ti dai seama si esti stresat, iar din cauza asta ti se intampla ce ai mentrionat mai sus. Incearca sa vezi ce s-a schimbat in viata ta in ultima vreme si sa incerci sa remediezi asta. Laso mai moale cu agitatul si incearca sa fii cat mai recalcsat. Sa iesi in oras cu prieteni, sa mergi la strand ca a vent vara, poate iti faci o prietena, ajuta lumea pe TPU. Nu te mai gandi la lucrururi de genu.
SUCCCES!

| TedMosby explică:

@frumusica14 Nu prea am posibilitatea de a ma relaxa, din cauza ca sunt in clasa a 8-a si ma asteapta un examen.Si toata lumea e cu gura pe mine si tocmai acum mi se intampla perioada asta mai neagra acum, cand am nevoie de toata puterea.

| gigel68 a răspuns:

Din cauza prafurilor. drogurile te distrug, fizic si psihic. nu e bine sa tragi pe nas.