| nevermind3322 a întrebat:

Am citit pe facebook pe o pagina o faza: „Daca nu poti sa scoti pe cineva din mintea ta inseamna ca locul lui este acolo.", si m-am gandit direct la un fost - prieten, adica fostul cel mai bun prieten. Faza e ca la un moment dat am inceput amandoi sa ne comportam ca si cum am fi mai mult decat prieteni. Ne tineam de mana si povesteam mult. Lui ii placea mult muzica si la un moment dat mi-a cantat ceva, si nu stiu de ce dar am inceput sa rad emotionata si mi-au curs cateva lacrimi. Nu stiu daca il "iubeam", dar si daca o faceam nu stiu de ce. Eram asa buni prieteni... A fost o faza cand jucam sticluta cu gasca si am zic ca fara refuzuri, toti ne cunosteam cam de la gradinita, si am cazut eu cu el. Cred ca noi ne-am sarutat cel mai mult. Nu stiu sa explic bine, dar simt acum nevoia sa il imbratisez la nesfarsit, insa asta doar cand nu il vad. Cand ma intalnesc cu el ne tratam ca si cum am fi doi straini. Mai demult ne-am certat urat de tot, insa chiar nu stiu din ce cauza. Ce e si mai ciudat e ca recent m-am indragostit de un coleg al lui. As zice ca sunt indragostita de fostul meu amic, insa acum a aparut asta.lalt. Nu am curaj sa i-o zic celui de-al doilea baiat, ceea ce e contrar obiceiurilor mele (sunt destul de tupeista si ma tine sa fac aproape orice). Ce se intampla cu mine? Simt nevoia sa il imbratisez pe primul tip, imi amintesc mereu de el si de sarut, insa il plac asa de mult pe al doilea, si as face aproape orice sa fie cu mine. Nu am niciun interes fata de baieti, insa chiar nu stiu ce inseamna ceea ce simt... Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| cristallchristine a răspuns:

De ajutat nu am cum.dar sa-ti dau sfatul sa vorbesti cu primul tip ti l-as putea da..vezi daca mai merge. daca nu..ALTUU'laughing