| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

In ultimul timp ma simt trista, adica destul de indiferenta.Ma enervez repede, nimic nu-mi iese oricat m-as straduii. Ce sa fac sa fiu mai vesela, mai optimista? Ies in fiecare zi afara cu prietenii ...rad, glumesc dar parca nu ma simt ok.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem si zile mai proaste. E doar o perioada cand lucrurile merg pe dos. Nu-i nimic. Toti trecem prin asta.winking.
Daca nu am avea si zile naspa, cum am stii sa ne bucuram de zilele frumoase, pline de succes? happy.
Poate tristetea ta are o cauza. Incearca sa te gandesti ce te nemultumeste si iti cauzeaza aceasta stare.happy Trebuie sa tratezi cauza, apoi dispare efectul ei.happy
Bafta!

3 răspunsuri:
| ady9978 a răspuns:

Trebuie sa te pui pe picioare si sa iti revi dupa sa nu dai in altele, gandeste-te ca nu rezolvi nimic fiind asa, o viata ai