| eliiiza05 a întrebat:

In ultinul timp si timp foarte lung m-am simtit ca un robot, nu ma simteam eu, nu simteam ca traiesc, parca nu aveam nicio stare, nicio emotie. Acum ma gandesc ca poate este de fapt un mecanism deoarece, probabil simt mai intens emotiile si starile de spirit si deci nu le pot controla. Sunt confuza daca de fapt sunt prea sensibila sau emotiva sau de fapt sunt mai indiferenta si nu prea emotiva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca inventezi zilnic simptome si boli pe care nu le ai, in loc sa-ti ocpui minte si mainile cu ceva util si folositor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De fapt ești și așa, și așa.