| gabriela a întrebat:

In vacanta de vara ai rezista o luna fara internet?

Răspuns Câştigător
| Neverever a răspuns:

De aceea se cheama "vacanta". In aceasta perioada renunti la toate stresurile, iar internetul e unul dintre ele. Probabil ca unii nu sunt de acord, insa cu siguranta subconstientul lor este. Te pup! A, si da! As rezista cel putin o luna fara internet. L-as inlocui cu muzica de pe mp3 sau cu alte activitati in grup!

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dahee hee
Nu sunt dependenta de netbig grin

| Bacemi a răspuns:

Da. Am fost in aceasta situatie de cateva ori si m-am descurcat. Nu ar fi nimic rau in asta. Ar fi chiar o binecuvantare. Vacanta inseamna distractie in primul rand. Asta inseamna ca in loc sa am o viata virtuala as avea o viata reala interesanta. Nu as renunta la asa ceva pentru calculatorul pe care il am zi de zi.

| Ana a răspuns:

Da as rezista, poate si mai mult decat o luna, doar nu m-a facut mama cu internet big grin

| Special_girl a răspuns:

Daca ar fi nevoie, da, as rezista.

| gabriela explică:

Am raspunsuri la intrebare, am dreptul sa le vad? nu stiu de ce nu se posteaza.

| catthshshshs a răspuns:

De ce nu? Sunt o gramada de carti care ma asteapta sa le citescwinking

| divinuu a răspuns:

:o:o:o In niciun caz.Sunt mai mult decat dependenta

| Slavic a răspuns:

Daca as sta acasa nu as putea dar daca mereu sunt peste drumuri laughing la mare la soare :X atunci as putea big grin

| chrystyna a răspuns:

Normal.Doar in vancanta de vara.Atunci am alte preocupari si nu stau nici pe acasa, ce sa vb de calc, net.

| mirunaioana a răspuns:

Da, as rezista. Mie imi place sa citesc foarte mult asa ca imi voi petrece timpul acela cultivandu-mi talentele, scriind poezii sau proza si folosindu-mi imaginatia in dezlegarea misterelor cartilor pe care le voi citi.

| A_5617 a răspuns:

Nuuuuuu:o:o:o

Răspuns utilizator avertizat
| andreii2 a răspuns:

Da.nu sunt dependet de internet.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Da.cred ca as putea pentru ca as sta mai mult plecata

| elamit a răspuns:

Normal, inainte nu era internetul si totul era frumos vacanta, marea...

| unknownn a răspuns:

Depinde...intru pe net pentru informatii sau sa vorbesc cu prietenii din tara

| cs4ever a răspuns:

Sincer? Nuuuuuuoooo niciodata

| secret_2443 a răspuns:

Daca m-as distra da.
daca m-as plictisii si nu as avea activitate as murii fara net

| madalina_1200 a răspuns:

Da...deoarece nu sunt dependenta de internet imi plac mult calatoriile in alte tari!