| Duucu a întrebat:

Înafară de internat, unde m-aș putea caza pentru studii într-un oraș departe de casă?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O gazda care are nevoie de un ban in plus cred ca te-ar primi cu placere

| valentingb a răspuns:

În gazdă, la o băbuță, să ai o cameră a ta, plătești o sumă stabilită de comun acord. Sau cu chirie, ai garsoniera ta. Dar băbuța poate mai pregătește ceva de mâncare. Sigur, în chirie mai duci o fată la tine... E alegerea ta.

| FadetoBlack a răspuns:

Boscheţii te aşteaptă whistling

| Duucu explică (pentru FadetoBlack):

Mai bine prin bordele, deși nu cred că Suceava ar face investiții pentru așa ceva.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Duucu):

Ziceam odată să-mi deschid un bordel laughing Dacă vrei te primesc în el whistling

| Duucu explică (pentru FadetoBlack):

Nu vreau să fac școală doar pentru sexologul din mine.Deci,mai bine nu.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Duucu):

Eh, era o ofertă accesibilă, mâine nu vei mai găsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spitalu' de nebuni!

| Sysi a răspuns:

La un hotel sau ai putea sa stai la o cunostinta de-a ta.