| PapushaDeCristaL a întrebat:

Cum e viata in internat? departe de casa, numai printre straini...eu ma gandeam ca la anul sa ma inscriu la un liceu dintr-un oras mai mare dar e fff departe de casa si acolo nu cunosc pe nimeni si nici nu stiu cum e sa stai la un internat...nu stiu ce sa fac

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Pai gandeste-te ce este mai bine pentru tine. La itnernat sa stii ca nu este o viata prea roz dar daca nu ai de ales va trebui sa te obisnuiesti. O alta solutie este ori sa mergi la un liceu mai aproape de casa sau sa stay la cineva in gazda.