| AndreiDementuu a întrebat:

Inainte ca prietena mea sa vina pe la mine cu vreo 4 ore inainte, mi-am dat drumu in chiloti, dupa ea a venit si am avut cateva jocuri erotice, virgini amandoi fiind, eu am pus mana cand la mine cand la ea pe organul sexual, as dori sa stiu daca din asta poate ramane insarcinata? sa frecat de mine, amandoi prin lenjerie intima.

2 răspunsuri:
| dimdem a răspuns:

Ma indoiesc.

| Jyraiasenju a răspuns:

Nu iti fa griji te speri degeaba atata timp cat nu ati facut-o nu ai de ce sa iti faci griji