| anonim_4396 a întrebat:

Inainte de a face sex cu prietenul meu(protejat), a bagat-o putin in mine fara prezervativ. dar a scos repede, nu si-a dat drumul, asa cred. problema care ma ingrijoreaza e ca nu mi-a venit menstruatia; am un ciclu neregulat, insa niciodata nu mi-a intarziat asa de mult...de ceva zile am o stare continua de greata si ma simt putin obosita, atat, alte simptome nu.ma inspaimanta gandul ca as putea ramane insarcinata. e posibil ca at cand a bagat-o putin fara prezervativ sa se fi intamplat ceva?

3 răspunsuri:
| Bellinda99 a răspuns:

Pai in orice caz nu trebuie sa te sperii si cel mai bine ar fi sa te duci la un medic si sa-ti faci un control.

| eu1996 a răspuns:

Da se pare ca lea lasat gravida pentru ca la acele simtome nu am ce sa spun dar du-te repede la control cat mai poti sa fac ceva

| Loose a răspuns:

Si-a dat drumu' in tine!