| AnonimMareMareMare a întrebat:

Inainte ieseam afara si pur si simplu ma plimbam toata ziua, de un an de cand am inceput cu cate o bere-doua in fiecare zi, am ajuns la 4-5 beri zilnice, altfel nu imi vine sa ies afara. Pur si simplu daca nu consum alcool cand ies afara ori la o terasa, ori in locuri cu natura, relaxante, nu-mi vine sa mai ies. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"am ajuns la 4-5 beri zilnice, altfel nu imi vine sa ies afara" - felicitări, așa se face vara!