| gingergirl1 a întrebat:

De ieri sunt cam pusa pe ganduri...e legat de "prietena mea cea mai buna".Mai demult mi-a placut de un baiat(cel mai mare nesimtit laughing,si la o petrecere l-a intrebat daca ii place de mine si i-a spus TOT ce vorbeam cu ea despre el! Adicãã, multe chestii care mi-e rusine si acum, nebuniile mele laughing
Acum sa zicem ca nu m-am suparat ca l-a intrebat daca ma cunoaste si daca ma place! (ehh..pe urma m-a facut in toate felurile dar ma rog) Si s-au sarutat de sute de ori la petrecere in toate feluri daca intelege-ti ce vreau sa spunhee hee
Si ieri vorbeam despre asta si mi-a spus ca a facut-o doar ca sa se razbune ca o enervam pe tema asta!
Adica eu chiar nu mai inteleg! Imi e prietena adevarata,sau nu? sad Ma inteleg bine cu ea,radem,glumim dar nu mai am deloc incredere in ea, pentru ca am patit-o de foarte multe ori! (se baga cam des in treburile mele si are gura cam sparta)
Ar cam trebui sa nu-i mai spun nimic, nu? Dar se supara pe mine...crying Am facut prostia sa-i spun de care baiat imi place in prezent si era sa-i spuna lu'gagicãsa si va dati seama ca iesea scandal laughing
Off.ma enerveaza asa de tare!

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa iti fie rusine de nimic din ceea ce ai facut. In al doilea rand mi s-a intamplat ceva asemanator. Eu am trecut peste, dar nici acum nu am incredere in ea. Nu inteleg, pentru un baiat ma? Doamne, nu, nu iti este prietena adevarata, si nu mai avea incredere in ea, nu iti zice nimeni sa numai vorbesti cu ea, dar, fa-o mai rece putin.

1 răspuns:
| lauraroxi a răspuns:

Eu cred ca din moment ce se comporta asa nu are rost sa-i spui tot ce se intampla cu tine, pentru ca din cate ai povestit nu prea se vede ca ti-e prietena :-)