| Daiana90 a întrebat:

Inca o dezamagire, una dupa alta...
Astazi mi-am luat inima in dinti si am pus o prietena mai mare decat mine cu un an sa vorbeasca cu un baiat din clasa ei de care imi place si acesta a refuzat.Acum chiar nu stiu ce sa mai fac.Nu as mai suporta sa ma mai respinga inca unul.Nu am deloc noroc la baieti.Niciunde,niciodata si nimic din ce fac nu atrag baietii.De foarte mult timp ma chinui sa ma placa si pe mine macar un baiat de care imi place dar nimic...straight face
Chiar nu stiu ce cauta baietii, chiar nu stiu sa ma comport pe placul lor, chiar nu stiu ce sa mai faccrying
ajutati-ma va rogstraight face

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu cred ca ar trebui doar sa astepti...sa se indragostesca si un baiat de tine.Sa te aprecieze cu adevarat pentru ceea ce esti.Rabdarea ar fi ceva necesar.Trebuie in primul rand sa fii tu insati si trebuie sa cunosti un baiat cat de cat ca sa stii ce lucruri aveti in comun...nu trebuie sa faci nimic iesit din comunwinkingFiecare baiat are genul lui de fata. Uita-te in oglinda si incearca sa schimbi ceea ce nu iti place la tine.Parul,hainele,machiajul.Fii ingrijita.Incearca sa fii prietenoasa si sa ai mereu un zambet pe buzebig grinSucces!

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hey happy... o sa citez o fosta colega care mereu imi spunea"O sa vezi ca o sa fie unul si pentru tine in lumea asta... daca nu acum atunci mai incolo!" laughing Si sa stii ca a avut dreptate...pana la urma o sa gasesti si tu pe cineva... o sa vina totul pe neasteptate...si daca baiatul acesta te'a refuzat asta nu inseamna ca asa o sa se intample cu toti...ai rabdare si o sa vezi ca exista si ceva bun pentru tine kiss

| daii a răspuns:

Fii sigura ca undeva, cineva sigur te iubeste! Iar tu nici nu iti poti imagina cine poate fi.happy
Fruntea sus ca nu au intrat baietii in sac! gasesti peste tot.
Cineva trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti tu, in toata fiinta ta.nu pentru ceea ce faci sau spui.

by daiiwinking

| Pho3nix a răspuns:

Stai linistita ca nici pe mine nu ma plac fetele. oh go on
Nu esti singura...

| marsy a răspuns:

Fii asa cum esti! Si mai asteapta... pina il gasesti pe cel potrivit. Si eu de ceva timp ma simt singura. sh e greu sa gasesti in sfirsit pe cineva potrivit!
Putin timp, rabdare. si nu vei mai fi singura!

| deeea28 a răspuns:

Un decolteu adanc, pe dedesubt un sutien sexos, cu mult burete ca sa scoata sanii in evidenta, fustite scurte, dar nu pana la cur, ca intri in categoria cealalta, tocuri inalte, eventual cui, parul desfacut mai tot timpul, fard finut si mult rimel sunt lucruri care ar putea atrage privirea unui baiat, dar... ii cauti prea mult nu crezi? Esti baiat si nu stiu? Parca baietii se ocupa cu cuceritul, cu cautatul, chestii de astea...Ai murit si nu te-a iubit nimeni? Ai 40 de ani si nu s-a uitat nimeni la tine? Mai pune frana si nu mai fii asa. O fata trebuie sa fie ea cucerita, cautata, nu invers. Vrei sa suferi si nu stii cum? Continua tot asa atunciwinking Fii si tu mai orgolioasa, cum sa cauti tu baiatul? Si cu cat esti mai inabordabila cu atat ai sanse mai multe sa fii placuta si cautata. Nu stii ca baietii sunt vanatori si noi caprioarele? Ce sa vaneze un baiat daca tu ii cazi in fata?winking...Succes

| mrproffesor a răspuns:

Mai incearca o data esuezi mai inceaca a 2 oara esuezi de cate ori se poate dar nu renunta e cine va si pentru tine acolo undeva si nu glumesc nu renunta>Succesbig grin

| therock a răspuns:

Pune-ti silicoane in buze, sani si fund apoi ai sa vezi atunci ce atragi baietii laughing