| anonim_4396 a întrebat:

Intamplator,in seara aceasta,am intrat la Google Harti,si,asa la misto,am vrut sa vad ce distanta e dintre judetul meu si China,sau judetul meu si Japonia,dar imi apare apoi ca nu se poate calcula distanta,dar daca incercam sa imi apara distanta dintre judetul meu si Thailanda a functionat, dar la celelalte doua tari nu a mai functionat. Stie cineva de ce? Sunt curios doar. Multumesc.

2 răspunsuri:
| dindu a răspuns:

Doar pentru ca e distanta foarte mare, ar trebui sa functioneze, dar la cat de bine merge si google traduceri nu ma mir nici la harti laughing

| Georgy98 a răspuns:

Le-a fost lene la aia sa mai calculeze laughing, nu acum pe bune, eu nu cred ca ti se dau toate distantele pentru fiecare tara, insula, continent, ocean etc.