| claudiu97 a întrebat:

Intr'o luna am si eu banchetul de clasa a 8a si vreau sa stiu si eu ce pantaloni s'ar potrivi la o camasa portocalie... fara sacou sau vesta. doar camasa cu nuante portocalii.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Uite asa arata bine http://www.google.ro/......tp?/imgres
cred ca cel mai bine s-ar potrivi cu maro, dar merge si negru (oricum nu ceva deschis la culoare) ca sa-ti scoata camasa in evidenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Negrii.

| claudiu97 explică:

Eu ma gandeam la niste pantaloni deschisi la culoare... ceva de culoarea untului... ar merge?big grin
Nu vreau pantaloni de stofa negri sau chestii de gen costumbig grin