| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un buchet de trandafiri pentru Valentine's Day, cam cati ar trebui sa fie? La numar ma refer: 5, 7, 9? N-am prea daruit flori si de-asta intreb. Stiu ca se da un numar impar de flori, nu?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
gestul conteaza cel mai mult iar numarul lor trebuie sa fie impar, cat despre cat de mare vrei sa fie buchetul, in functie de bugetul tau daca te tine buzunarul, poti cumpara exact cati ani are fata+1, daca bugetul e redus, 3 ar fi chiar minunat, doar gestul conteaza nu?
O zi frumoasa sa aihappy

evenso
| evenso a răspuns:

In functie de buget alegi numarul trandafirilor, dar la fel de romantic poate sa fie si un singur fir de floare, important este sa fie numar impar (buchetele cu numar par de flori se duc la mormantare).

| emag a răspuns:

5 e cel mai binewinking

Răspuns utilizator avertizat