| DangerF a întrebat:

Vreau sa iau un buchet de flori unei fete, dar nu stiu cate sa iau. Stiu ca un numar par sau impar de flori se duc la morti si nu stiu sigur. Ei trebuie sa ii iau cu numar par sau impar?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Impar pentru fata

4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Impar pentru vi si par pentru cei plecati, ca sa fie clar.

| Basthet a răspuns:

Bună! Pentru oricine este în viață, impar. Flori în număr par se duc numai la morți. Asta la noi în România. În alte țări este invers. happy

| alexandramaria78 a răspuns:

Trebuie sa ii duci un numar impar de flori. Ii poti cumpara un cos cu flori si o poti impresiona. Uite aici o florarie online www.imodflowers.ro

| deniiiisa4 a răspuns:

Impar pentru fete sau cine vrei tu dar viu