| MissDelevingne a întrebat:

INTRATI!

Am pe cineva care vrea sa-si stearga contul de facebook pentru ca are problema. cu parola, nu o mai stie. Dar daca nu poate intra sa isi poata seta optiunea aceea, atunci cum mai poate?

Vrea sa-l stearga si sa-si faca altul deoarece nu mai isi stie parola.De cand si-a schimbat-o, nu-i mai intra si vrea sa-si faca altul.
Dar NU MAI STIE ce cod sa bage!

Dar trebuie sa-l stearga pe asta.

FUNDAAAAA

2 răspunsuri:
| Cosmin_4800 a răspuns:

Pai sa incerce sa se logheze pe contul de facebook si daca nu merge sa dea "Ti-ai uitat parola?", iar de acolo sa urmeze instructiunile.

| TeutzaLoL a răspuns:

Pai.nu tebiue neaparat sa-l stearga.sa mai schimbe odat parola si sa aiba grija sa o introduca corect ca sa intre.am avut si eu problema asta.si sa revolvat.fa asa si sigur o sa mearga... funda?