| QueenD009 a întrebat:

Intreaga clasa vrea sa schimbam dirigintele si nu stiu ce sa fac... m-am certat cu diriginta ...de fapt majoritatea.

Răspuns Câştigător
| DanMp3 a răspuns:

Daca sunteti majori faceti un tabel cu nume + semnatura la fiecare in parte si i'o bagati pe gat la director.
Daca nu sunteti majori, rugati parintii sa faca un tabel cu numele unuia din parinti + semnatura in parte la fiecare elev.
Si eu cu cls mea am schimbat dirigu. si am pus pe cine am vrut (noroc ca suntem majori :d)

App ce naiba sunt intrebarile de genu : "Pai dc v-ati certat cu ea" raspundeti la subiect nu va doare pe voi care'i problema.

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Pai rugati parintii sa faca cerere la parinte si se rezolva in 3 zile big grin

| Moonster a răspuns:

Pai dc v-ati certat cu ea

| QueenD009 explică:

Ne-am certat din cauza religiei.si multe alte chestii.

| ZEU93 a răspuns:

Sa faca cerere la director* scuze de greseala happy