| Rebbbeca a întrebat:

Zapaceala rau!-Vot+Funda.

Avem o mamica in clasa cam nebuna de fapt vrea sa se bage cu d-na diriginta sa il faca pe fiul ei mai destept sa fie primul. Diriginta nu da semne de intrebare.Am aflat recent.Acum o ora de la mama ca a fost la sedinta. S-a certat deja cu o matusa a 2-a copii.Eu sunt sefa clasei si numarul 1 pe scoala. Ce sa fac? Cum sa o opresc? Am toti colegii mei la dispozitie...

Răspuns Câştigător
| Panda13 a răspuns:

Ei bine.asta e cam dificil...ar trebui sati intrebi diriginta daca merita...si daca e de treaba isi va da seama