| David09998 a întrebat:

Întreb a doua oară care ar fi cel mai bun joc de la Superbet? Adica unul care plătește bine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu iti dai seama, dar intrebi de fapt cum sa-ti distrugi viata.
Jocurile de " noroc " creeaza o dependenta asemanatoare drogurilor si consumului de bauturi alcolice.
Singurul " noroc " e ca pierzi bani multi, dar mai si castigi ceva din cand in cand cat sa te tina antrenat si sa nu-ti pierzi interesul.
Pierzi mai mult decat castigi.
Asta e smecheria. Dar ca genul asta de castiguri usoare sunt asfel facute sa te tina captiv, sa creezi ca ai o Sansa sa castigi usor si rapid bani multi si nemunciti.
Gaseste-ti un job real, nu-ti distruge viata cu prostii.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu-ți bate joc de viața ta și de munca ta cinstită îți risipești munca în locuri mudare și mizerbaile și nu te alegi cu nimic bun în viața de acolo și nu înveți decât să-ți bați joc de viața ta căci cazinourile nu fac decât să-ți distrugă viața să-ți dezbine familia.