| IonelG a întrebat:

Intrebare destinata in special fetelor:
In ultimul timp m-am gandit sa imi las parul lung ca am auzit ca unor fete le place. Puteti sa imi spuneti daca e adevarat? Si daca e fals, cum va plac voua baietii cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| escene a răspuns:

Daca ai parul drept ar fi bestial sa il ai lung gen sa dau exemplul cunoscut de toti: justin bieber (adica nu mai lung decat al luibig grin)...si important e sa iti stea bine pentru ca si daca il ai cum e joe jonas e perfect:Xlove struck in primul rand cel mai important e cum iti place tie si cum iti sta binewinking... app o fata trebuie sa te placa asa cum esti:X

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cu freza normala.Par scurt, si ma sperie gandul ca un baiat sta cu gelul si fixativul o ora sa isi faca freza.

| Liviu a răspuns:

Omule...
Crede'ma
Daca mai mar pune unu sai mi las parul lung.
NU las mai lasa.
E greu de intretinut...
Faci matreata.
NU trebuie sa te dai cu gel cu fixativ etc...
Decat la ocazii speciale
Pana ajungi sa il prinzi in coada la spate iti blestemi zilele.
Dupa fiecare data cand te speli pe cap ti se incurca parulsigh
Si toate cele.
Eu acum mai am putin si il prind in plete.Nu are rost sa ma tundhappy
Dar acum asta e.
Mai ales daca esti si cret putin e clarhappy
Eu il am putin cret la spatelaughing
Mereu imi blestem soartarolling on the floorcand ma pieptan

| girlloveboy a răspuns:

Da e adv ca ne plk baietii cu parul mai lung ar fi frms sa il ai cat a lu justine biberon[bieber] happy acum depinde cum itii place si tiehappy si depinde ce fata vrei sa agatiii ca la unele fete nu le plk baietii cu parul lunghappy
mie imi plk baietii cat mai normal + sa aiba parul la fel ca JB [justine biberon] happy

| Lalala a răspuns:

E adevarat ca ne plac

eu ador baieti cu pletewinking

asa ca lasa. ti plete

| ραтяίcία a răspuns:

Unor fete le place
unor fete nu.
dar ar trebui sa-ti porti parul cum iti place tie si cum te simti tu bine
fetele ar trebui sa te placa pentru cum esti tu

| newperson4him a răspuns:

Mie imi plac baietii cu plete. Dar e ok daca e si fara, si are alte calitatithinking Asa ca cel mai important e sa te simti tu bine.big grin

| Kiky2 a răspuns:

Eu ador baieti cu par lung deci crede0ma daca ai fii ca iubitul meu are parul mai lung ca al meu si il lega ca un rockerist si e dragut si misto

| virtuallove a răspuns:

Mie nu imi plac baietii cu par lunglaughingAcum toti se iau unii dupa altii si aproape toti au par lung si arata ca niste emooorolling on the floor). cum crezi tu ca iti sta mai binebig grin