| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Intrebare intrebatoare cine imi va raspunde oare? :))
e vorba cum dracu adaug muzica in playstul meu de pe TPU
0_o
vreau sa adaug si eu o melodie tampita dar nu pot :x
ps:melodile din profilul meu is luate de la prieteni :))

cine stie primeste o fundita

uitati ce am incercat sa adaug :http://youtu.be/ECIU3SQyUU4
dar zice ca nu merge :))

nu stiu.
va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Tocmai am adaugat eu melodia ta la mine in playlist. Si a mers. Se poate ca tu sa fi copiat si altceva inainte sa copiezi URL-ul video-ului si atunci sa iti fi ramas ce ai copiat inainte si de aceea nu a intrat. Nu cred ca ai inteles ce am vrut sa zic...
Mai intra odata pe melodie(pe aceiasi sau pe alta) si dai click dreapta pe videoclip apoi dai click pe "Copy video URL" si intra pe TPU, unde dai clik dreapta in casuta alba in care bagi de obicei melodiile si dai apoi "paste" si apoi dai click pe Spune-ne.
Si ar trebui sa mearga. Presupun ca stii sa copiezi link-ul unei melodii si sa ii dai paste, dar ti-am explicat mai detaliat ca sa fiu sigura ca intelegi.
xoxo

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Elenaaa23):

Multumesc :0
laughing am aflat acum mersi rolling on the floor :*

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Cu placere :*

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai deja 5 melodii. Dacă vrei s-o pui și pe asta, va trebui să ștergi una din cele pe care le-au adăugat deja.
Baftă!

| DeianVendetta a răspuns:

Ai un câmp în stânga sus unde scrie: "ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:" și cere un link YouTube. Pentru melodia ta, link-ul e: http://www.youtube.com/watch?v=ECIU3SQyUU4&feature=youtu.be