| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt baiat:d,ce parere aveti despre baietii care se rad/epileaza subrat si/sau la "muncitor"rolling on the floor,pe picioare si pe maini deja nu mai sunt barbatii, eu sincer ma rad subrat si la muncitor (rolling on the floor ), v-ar plaacea sa aveti langa voi un baiat fara pic de par pe picioare sau maini probabil si piept? asta e adresata pentru fete

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut...chestia cu subratul si inghinal tine in primul rand de igiena, si apoi de moft.
In rest, epilarea este o alegere personala.
Nu cred ca parul pe picioare te face mai barbat. Si fizicul, dar putin. In mare parte vorbim de comportament, maturitate etc.

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai imrepsia ca fetele isi aleg partenerul dupa zonele in care au raspandit par, nu-i asa?
Nu vad de ce unei fete i-ar displacea un partener epilat sau unul "paros" atata timp cat tine la el.
In plus, asta tine de igiena fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Orice bărbat trebuie să fie curat, îngrjit.
Normal că mi-ar plăcea, nu-mi plac nespălaţii, neîngrjiţii.
Te pup!

| ingerashulll a răspuns:

Subrat si piept e bine si la cum ii zici tu acolo laughing dar pe picoare, miini nu chiar, dam incearca sa-ti mai scoti sprincenele laughing