| anonim_4396 a întrebat:

.::Intrebare modificata::. srrry

3 răspunsuri:
| idontknow a răspuns:

Ca sa te bagi cu el in seama spune-i ca ai vrea sa te invete sa joci fotbal, sau ai vrea sa te joci si tu cu ei! vezi daca functioneaza asa, dar cred ca va merge!

| DeeeaBaaa a răspuns:

Eee... cam aceleasi probleme le'am avut si eu acu' 3-4 luni...Pe acolo, pe la tine pe la tara nu mai are prieteni dor pe "tiganul" acela? [apropo.nu'mi place ca faci discriminari].
Data viitoare cand vine sa joace fotbal intreaba'l daca poti sa joci si tu...intraba'l cu ce echipa tine...joaca'te cu fracsu si o sa vezi ca va apropiati.
Sper ca stii sa joci fotbal! Gandeste'te ca poate te place si el. poate de aceea tot vine sa joace fotbal in fata potii tale.batting eyelashes
Sper sa mearga. Iti tin pumnii! :*

| andr33a_5009 a răspuns:

Salutal tu prima cand treci pe langa el