| ciprian_6524 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care stiu despre religii. Nu raspunde-ti altii care va bateti joc de aceasta intrebare. Este adevarat ca Sf. Liturghie este modificata la catolici? Eu cred ca da dar nu sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Mai uite. eu sunt catolic si stiu ca Sf Liturghie la catolici nu este cam deloc diferita fata de ortodoxsi, nu sunt sigur da asta stiu eu...

2 răspunsuri:
| ciprian_6524 explică:

Daca sunt si doar 2 cuvinte schimbate inseamna ca Sf Liturghie este modificata.