| m1xa3la a întrebat:

Astept raspunsuri de la baieti. ce v-ar placea sa primiti cadou de la iubita? tipul caruia vreau sa-i fac cadou e pasionat de rock, ii plac plimbarile, si se pricepe f bine si la desen. are 17 ani. idei va rog

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O trusa de culori; un T-shirt adevarat cu trupa preferata; un CD cu Led Zeppelin sau Deep Purple (merge si Cream); o pereche de bocanci de firma. Eu asta mi-ar place sa primesc.

| cristi13 a răspuns:

Un poster mare cu trupa lui preferata.

| davidtm a răspuns:

O chitara, o sa-i placa mult!

| baiatuucupizzza a răspuns:

Phai daca tot zici ca ii place sa deseneze iai ceva creioane sau ceva mai profesional orice i-ai lu sunt sigur ca ar tine mult la elebig grin:X

| Bez3a a răspuns:

Iai un tricou iesit din comun sau iai un cd cu trupa lui preferata

| alexthebest2000 a răspuns:

Daca as fi in locul lui, mi-as dori o chitara alba, ca sa o pictez si pot sa merg cu ea sa cant. Asta as dori daca as fi in locul lui.

| CeZaR_2777 a răspuns:

Poi daca este pasionat de rock i-ai un CD original cu o trupa ascultata de el si un tricou cu trupa respectiva...O sa-i placa si pe deasupra scapi si destul de ieftinhee heetongue

| darkgod666 a răspuns:

Bai frate o chitara Jack & Danny GG1S BK Black eeeee extraordinara.Am si eu si e foarte buna adica eeee day dreaming

| kokomin12 a răspuns:

Ii poti lua un cd rock!