| fatasexysirea a întrebat:

Cum ar arata fata / femeia ideala.?
Calitati fizice, morale dar si ce ar trebuii sa stie sa faca.; Phappy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata ideala trebuie sa fie sexy si rea..."de musca". big grin

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva nu mai vedem niciodata, cele mai bune femei ideale sant actritele porno

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

90-60-90 sa stie cum sa fie sexy si sa aiba mintea deschisa

| Dmonik a răspuns:

...si...sa stie sa scrie corect, e foarte, dar foarte important!

| Wihox a răspuns:

Sa fie suficient de proasta incat sa ne iubeasca. big grin

| Wihox a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Huh? Am citit dar nu am prins legatura cu ce am scris eu, poti sa ma luminezi? big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Wihox):

Trebuie sa fie suficient de DESTEAPTA pentru a PROSTI barbatul.

| cosmin986522 a răspuns:

Sa fie buna in pat

| RAY a răspuns:

Tu urat sperand la una frumoasa visul tuturor barbatilor,vezi toti grasani,urati dand comentari pe fb,mi-ar fi rusine sincer,sa fim seriosi majoritatea dintre noi avem nici un ideal langa noi, tocmai si de aia exista diversitate,ce importanta are sa spun eu aici fata ideala daca eu nu sunt ideal?

pai sa vedem fizic,sa fie mai scunda ca mine la inaltime, draguta,satena,fata cat de cat simetrica, greutatea ok, sa aiba sanii ca numi iau iubit,parul nu foarte lung cat de cat

moral as prefera o atee cu o gandire rationala, cu liceu, cu simtul umorului,urasc sa trag omul de limba, sa fie hotarata, sa nu fie ipocrita, falsa, materialista etc
acuma ti-am spus ce as prefera pentru o relatie, pentru o aventura sa ma atraga sexual atat

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu exista, dupa cum nici noi nu putem fi perfecti.

| Seba2013 a răspuns:

Femeia ideala este cine trece testul acesta.
https://www.youtube.com/watch?v=1vMNeOUwA1Y

Celelalte smechere, dar nu ii rau nici asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Coquinexta a răspuns:

Bruneta sau rosie in cap, par de preferat scurt gen Shannyn Sossamon, ochi mari caprui expresivi, buze ca ale Angelinei Jolie, craci de balerina cu gambe neaparat subtiri, sani mici si rotunzi ca ai Milei Kunis, sfarcuri micute, o alunita pe fata, de preferat deasupra buzei, marime la picior 37 sau 38, inaltime maxim 170cm, cu maxim 55 kg.
atee sau agnostica, sa-i placa toate genurile de muzica, in special rap sau hip-hop, sa stie sa danseze, sa fie cinefila, melomana, sa aiba un tatuaj de bun gust (nu clisee trepanate mediocre sau tramp stamps) daca nu are, o sa faca unul oricum din proprie initiativa in care ma venereaza pe mine, sa-i placa Mircea Badea, sa ne-o frecam amandoua la emisiunile lui.
sa fie in zodia Berbec, Gemeni, Balanta, Sagetator sau Varsator, caci celelalte zodii sunt extrem de boring.
sa nu aiba facebook, si alte conturi trepanate, sau daca are, sa-i urmareasca pe Arctic Monkeys, Amy Winehouse, James Dean, Robert Downey Jr (astia ar fi principalii).
sa fie gamerita, sa aiba un umor nebun, negru, sa stie de gluma, sa ne balacarim mereu fara sa se supere, sa aiba atitudine, sa fie o miserupista, sa nu vrea familie si copii, sa nu fie o mediocra, sa fie nonconformista, pe scurt, sa fie o bad girl (definitie pe care, apropo, doar Coquina o stie perfect, ce zice ea e adevar universal, e valabil si legat de definitia bad boy, ce zic altii in afara de Coquina sunt balmajeli imbecile).
daca nu cer prea mult, sa stie sa mearga si pe motor.
daca uit ceva, o sa revin.

| Coquinexta a răspuns:

Normal ca am uitat ceva.
uitasem si de zodia Leu, e o zodie care nu e boring din experienta mea.
legat de umor, am uitat sa specific, sa-i placa Seinfeld neaparat, Friends sau That 70s Show.
daca nu-i plac serialele alea, clar are un umor din ghena, este criteriu de departajare.
absolut no effin way sa nu-i placa umorul romanesc, filmele romanesti, sau ce dreacu e la TV (in afara de Badea, evident), sa nu-i placa radiourile romanesti, sa nu fie patrioata (astia sunt o specie incredibil de proasta) sau mai ales, stand-up comedy-ul romanesc.

| asdfghjkl1231 a răspuns:

Sa fie desteapta!