| XoOxXo a întrebat:

Intrebare pentru baieti-Ce visati, cel mai mult?(fete, bani, masina, >aventuri?:etc.)--si dc?happy

7 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Tanti eu nu prea visez nimic.Si daca si mi se intampla sa visez, vesez tampenii cum ar fi : cad intruna fara sa mai opresc si la final trebuie sa invart un robinet ca sa nu cad; mai vesez ca bat babe cu batele, etc

| Rustin a răspuns:

Care mio pus "stupid" la raspuns ii un poponar si un eretic

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Hai sincer.
cine nu si-ar dori bani.aventuri.masini...etclaughing
Dar sincer, degeaba toate astea daca nu ai suflethappy
Trebuie sa ai prieteni multi.pentru. ca ei ne fac fericirea completa.love struck...si mai bine as alege o singura fata, care stiu ca ma iubeste, si o iubesc.decat alte aventuri.happy
Acum, nah.fiecare cu ce-l doarelaughing

| FanMJJ a răspuns:

Fete... dar nu orice fata, fata pe care vreau sa o iubesc mereu
bani... cat sa am un trai decent, sau daca o sa am mai multi as mai dona din ei
masini... un ferrari, sau macar un lamborghini,
aventuri... aici nu stiu sa iti raspund

| MEMO a răspuns:

Loooooool ce trei xfact9r rolling on the floor-
Esti tare fraaaatee

| tremurici a răspuns:

Fetehappy pentru ca vreau sa le...happy

| Instinkt a răspuns:

Ce visez Rime, Versuri si ca o sa devin un mare cantaret de rap inceputu e facut am cateva piese si visul poate devenii realitate n-am ce face cu banii daca n-am iubire si inca n-am permis deci ce pot face cu masiniile?