| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, dar pot raspunde si fetele daca se pricep:

Va avertizez ca nu stiu nimic despre masini!

Vreau sa imi cumpar o masina mica fiindca:
1. st fata si nu pot sa conduc o masina imensa!
2. nu imi plac masinile mari
3. nu am bani sa imi cumpar o masina mare!

Dar vreau ca masina pe care o cumpar sa aiba:

Aer Conditionat Si Incalzire

Alarma

4 Usi

Buton pentru inchiderea usilor din interiorul masinii [stiti voi]

Buton la cheie pentru deschiderea masinii

Alarma cand raman fara benzina

Alarma daca nu st puse centurile din fata

Centuri la scaunele din spate

geamuri electrice (apesi pe un buton si se deschidlaughing)

Sa consume putina benzina

Nu conteaza cu cat merge [100km/h e destul]

Sa nu coste mai mult de 8mii de euro!

! Sa fie Mica!

Ce masina care indeplineste toate conditiile stiti? Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

Fiat punto

5 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Stiu eu, stiu eu!
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mergi in parcul de distractii si gasesti masinuta potrivita pentru tine, are si BUTON si te costa un JETON(fisa)!

| Zole a răspuns:

Mini Cooper

| Zole a răspuns:

Scuza-ma n-am citit pretu costa mai mult

| Scemooo a răspuns:

Cu siguranta masina potrivita pentru tine este un Mini Cooper...e destul de beton masina aiahappyfunda?big grin

| bubudeeabubu a răspuns:

Pai poti sa iei un matiz si sai adjustezi ce vrei u daca nu vrei sai adjustezi fa-ti comanda sati adjusteze ei direct ce vrei matuzul e mic si eficient daca vrei si alt ceva de la el cum scrie acolo zile sati adjusteze mult noroc te pup:*