| deea0009siempre a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Va placa fetele timide sau invers?
Ce va place maí mult la o fata ( fizic vorbind)
Sa va cuereasca fata pe voi ori voi pe ea?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Uhm,imi plac timidele, stiu cum sa ma descurc cu ele, stiu cum sa le 'iau' usor sa le arat ca...nu conteaza.Pe scurt, stiu cum sa le vorbeschappy sa le fac sa se deschida, Ma uit dupa comportamentul unei fetehappy dupa cum ma priveste etc.

3 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Timide, dar sincer nu am gasit niciuna, toate sunt... Mă uit la faţă, ochi, buze, păr. Dacă imi plac acestea la ea, imi place si corpul.
Ea pe mine, eu nu as face un pas dacă nu as fi măcar puţin sigur că mă place (urăsc asta la mine).

| robi1990 a răspuns:

Mi-e imi plac mai timide cu fundu bombat sa o cuceresc eu tongue

| Daniel_Alex_1998 a răspuns:

Sincer... ea pe mine!