| Andreea7000 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Va rog sa o luati in serios si sa nu spuneti ca nu ar trebui sa imi pese sau ca va place oricum de o fata.
Preferati o fata fără mustata dar cu cosuri pe unde e mustata si intre sprâncene (unde s-a epilat) sau o fata fără cosuri si cu mustata nu foarte vizibila, dar daca te uiti mai bine se vede?
Rog seriozitate. Mulțam.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mustata?

| Andreea7000 explică (pentru RAY):

Da. Nu ai mai vazut sau auzit pana acum de fete care au putina mustata? Nu uti imagina ca e ca la baieti.

| RAY a răspuns (pentru Andreea7000):

Nu am vazut

| galaxygirl13 a răspuns (pentru Andreea7000):

Carnea de pui injectata cu subtante hormonale barbatesti in contact cu corpul feminin provoaca dereglari hormonale la nivel de aspect fizic, de ex. mustata. Prietena mea are mustata.

| Fantastic7 a răspuns:

E normal să aibă coşuri. E normal ca fetele să aibă puf pe faţă, să fim serioşi, aia nu poate fi numită mustaţă decât dacă are probleme cu hormonii, în cazuri destul de rare.

| Andreea7000 explică:

Ok. Deci niciuna