| Ruxyana a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:
va-ti certat vreodata cu prietenii vostri pentru o fata?
laughing...tongue

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Eu sincer nu...Si mi se pare deplasat ca la varsta noastra(14-16) sa renuntam la prieteni pentru o relatie amoroasa...Cred ca sunt mult mai importanti prietenii...

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

NU. Niciodata. Doar l-am strans pe unul de gat odata si apoi i-am dat un pumn in ficat... Fara sa-i spun nimic. Eu sper ca a inteles...

| Gregory a răspuns:

Salutare! Nu, şi nici nu o voi face vreodată!

| Dan a răspuns:

Nu, doar ne-am jucat cu fata respectiva.

| nutzu' a răspuns:

Poate putin... dar cearta nu a dorat prea mult(doar 3 ani)... happy

| pypa007 a răspuns:

Da m-am certat cu tel mai bun preten ca nu o lasa in pace pe pretena mea ai vorbea vorbe urate cu ea si ia nu suporta sa fie jicnita si mie spus mie si eu mam loat de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pypa007, vrei sa traduci ceea ce ai scris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo mai softcristiwinking fff bine laughinglaughinglaughing

| iri_1325 a răspuns:

Nu niciodata happy imi poti lasa id-ul tau t rog?

| bogdan93 a răspuns:

@pypa007, stiam ca se vorbeste doar romana pe site. straight face