| anonim_4396 a întrebat:

Buna

De ce un baiat da semne unei fete ca o place, iar peste 5 zile cand fata respectiva se uita la el nici nu ii da importanta, o evita (ca sa zic asa)? Si aici categoric nu ii faza ca vor sa faca dragoste si mai stiu eu ce.

1. Daca nu placeti fata respectiva de ce ii dati semnale (de ex: va uitati la ea fara a va mai lua ochii etc.) si ii faceti in oarecare masura sperante?

2. De ce se comporta asa baietii(nu toti)?

3. De ce ii faceti sperante unei fete care ea. Chiar va place?

Vreau cat mai multe raspunsuri+argumente.

Multumesc.:*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici este vina fetei nu a baiatului. Fata isi face sperante desarte.Nu inseamna ca daca un baiat se uita la una sau mai multe fete le si da sperante, asa cum spui tu.Pur si simplu se uita la fata.Care-i problema? Nu mai poate trai fara ea? Nicidecum.Esti fata.De-asta gandesti asa.

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca baietii/barbatii sunt vanatori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Fiindca putem.
2. Pointless
3. Nu e tot 1?