| eualexandra321 a întrebat:

Intrebare pentru baietii mai timizi: daca va place de o fata si nu aveti curaj sa-i spuneti din cauza timiditatii, cum ii dati de inteles ca va place de ea? gesturi, comportament. orice. pentru cel mai detaliat raspuns funda, pentru restul vot. happy

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Ma dau pe langa ea... o fac sa rada, stau pe langa ea, o ajut daca e nevoie. cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca raspund eu la aceasta intrebare, dar fac parte dintr-o gasca de 4 baieti si fiecare are propriul sau caracter. Fiind vorba de cei timizi vor vorbi cu cei mai buni prieteni relatandu-le totul apoi cel mai "tupeist" iti va da de inteles ca respectivul te place. Iti poti da seama si dupa privirile timide pe care ti le da, alea pe furis chiar si cu coltul ochiului.